BalticCliff

Szukasz wyjątkowego miejsca na wczasy nad morzem? Chcesz spędzić urlop w komfortowych warunkach, ciesząc się walorami wakacji nad Bałtykiem? Wybierz się do Niechorza!

Trzęsacz

Trzęsacz to ciekawa turystycznie nadmorska miejscowość w województwie zachodniopomorskim w gminie Rewal, którą warto odwiedzić. Zachęca bliskość Bałtyku z piękną plażą, ale i liczne atrakcje dla całych rodzin. Bez problemu można tam znaleźć noclegi. Do dyspozycji są m.in. domki na wynajem w standardzie dopasowanym do Waszych oczekiwań oraz dogodnej lokalizacji. Zaplanujcie wczasy w Trzęsaczu, a na pewno nie pożałujecie.

Trzęsacz kusi kameralną atmosferą

 To niewielka wieś, więc jeśli zaplanujecie tam wczasy, znajdziecie spokój i ciszę. Z pewnością złapiecie oddech i odpoczniecie od miejskiego zgiełku. Jednocześnie bliskość wielu różnorodnych atrakcji sprawia, że wakacje będą niezapomniane. I nawet deszczowa pogoda nie będzie Wam straszna.

Trzęsacz - galeria

Atrakcje Trzęsacza, które musicie zobaczyć

Idąc pięknym deptakiem i nowym pomostem widokowym na klifie zobaczycie ruiny kościoła św. Mikołaja. To zabytek z przełomu XIV i XV wieku. Do dziś zachowała się jedna południowa ściana świątyni. Obiekt znajduje się zaledwie metr od klifu.
Legendę dotyczącą ruin kościoła w Trzęsaczu możecie poznać odwiedzając tamtejsze Multimedialne Muzeum na Klifie. Ekspozycja, która tam na Was czeka jest nowoczesna, przygotowana z użyciem multimediów. Dzięki temu możecie przeżyć podróż w czasie, a wszystko dzięki prezentacjom z wykorzystaniem obrazu, światła i dźwięku. Poznacie też m.in. znaczenie 15 południka, na którym jest zlokalizowana ta miejscowość oraz tajemniczą legendę Zielenicy.
Na miłe spędzenie czasu w Trzęsaczu mogą liczyć również ci, którzy stawiają na aktywne wakacje. Znajdą tam coś dla siebie zarówno miłośnicy paralotniarstwa, minigolfa, jak i jazdy konnej. Stadnina mieści się nieopodal zabytkowego kompleksu pałacowo-folwarcznego z XVIII i XIX wieku. Dziś obiekt ten jest w prywatnych rękach.
Przyjeżdżając na wczasy do Trzęsacza nie zapomnijcie odwiedzić Labiryntu Luster. To atrakcja dla osób w każdym wieku. Przekonajcie się czy poradzicie sobie z iluzją i bez problemów wydostaniecie się z budynku na zewnątrz.

Trzęsacz

Trzęsacz jest gotowy na turystów!

Warto podkreślić, że Trzęsacz jest przygotowany na przyjazd turystów. Miejscowość ma bardzo dobrą bazę, jeśli chodzi o noclegi oraz punkty gastronomiczne. W Trzęsaczu miło spędzicie wakacje, ale i wczasy o każdej porze roku. Będziecie zachwyceni bez względu na pogodę, bo jest dużo atrakcyjnych miejsc do zobaczenia i dostępnych ciekawych form spędzania czasu. To wszystko w połączeniu z piękną nadmorską lokalizacją sprawia, że warto tu przyjechać.

© BalticClif.pl - komfortowe apartamenty nad morzem - rodzinne wczasy