BalticCliff

Szukasz wyjątkowego miejsca na wczasy nad morzem? Chcesz spędzić urlop w komfortowych warunkach, ciesząc się walorami wakacji nad Bałtykiem? Wybierz się do Niechorza!

Pobierowo

Pobierowo to nadmorska miejscowość turystyczna położona na Wybrzeżu Rewalskim, w gminie Rewal, w województwie zachodniopomorskim. Posiada bezpośredni dostęp do morza, zatem to idealny pomysł na wakacje - w szczególności dla osób, które nie przepadają za popularnymi, zatłoczonymi miejscowościami.

Noclegi w Pobierowie 

Główne miejsca, w których oferowane są noclegi to domki wypoczynkowe, pensjonaty, apartamenty oraz prywatne kwatery. W okolicy znajduje się także SPA, oferujące nie tylko nocleg o hotelowym standardzie w parterowych i piętrowych domkach, ale także kryty basen, saunę czy plac zabaw i animacje dla dzieci.

Pobierowo centrum

Centrum Pobierowa

Atrakcje turystyczne

Wczasy w Pobierowie oraz jego bliskich okolicach można spędzić na wiele sposobów - w zależności od oczekiwań, preferowanej formy rozrywki, a także z kim odbędzie się pobyt w tej miejscowości.

Dla miłośników historii, ciekawą atrakcją może okazać się powstały w 1907 r. Hotel Seeblick, będący pierwszym takim obiektem w Pobierowie. Warto także wspomnieć o przynoszącym miejscowości niezbyt dobrą sławę obiekcie, starym i zdewastowanym już domku letniskowym, który niegdyś należał do Ewy Braun, czyli kochanki i późniejszej żony Adolfa Hitlera. Pomimo kontrowersji, wielu przyjezdnych chce go zobaczyć.

Atrakcją najczęściej wybieraną przez rodziny z dziećmi jest Park Miniatur i Kolejek, znajdujący się w Dziwnowie. Równie ciekawy punkt stanowi Magiczny Domek, w którym wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Dla najmłodszych, którzy przepadają za aktywnym spędzaniem czasu, miejscowość oferuje park linowy "Polskie Morze", gdzie do dyspozycji jest 58 przeszkód i 64 platformy.

Pobierowo z lotu ptaka

Wybierz się na plażę w Pobierowie

© BalticClif.pl - komfortowe apartamenty nad morzem - rodzinne wczasy