PL DE EN

Apartamenty

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness oferuje komfortowe, ciekawie zaaranżowane i bogato wyposażone apartamenty położone w sąsiedztwie najpopularniejszej atrakcji Wybrzeża Rewalskiego - historycznej Latarni Morskiej. Stwarzają one znakomite warunki na wymarzony wypoczynek dla każdego. Nasi architekci już na etapie projektów zadbali o to, aby Baltic Cliff nie był wyłącznie standaryzowanym obiektem, ale miejscem pełnym pasji, kolorów, jakości i prestiżu. Każdy detal podkreśla wyjątkowość pomieszczeń a oferta, jakość obsługi i chociażby sama lokalizacja pozwala, aby były to jedne z najmilej wspominanych chwil w życiu.

Do Państwa dyspozycji w Apartamencie znajdują się:

  • wygodne i funkcjonalne meble,
  • przestronna łazienka wyposażona w kabinę prysznicową oraz toaletę,
  • ręczniki (według zgłoszonej ilości osób),
  • komplet pościeli (każde łóżko - zgłoszone według ilości osób),
  • telewizor,
  • aneks kuchenny wyposażony w nowoczesne urządzenia elektryczne, które umożliwią samodzielne gotowanie (lodówka, płyta indukcyjna/ceramiczna lub kuchenka, czajnik elektryczny),
  • balkon/taras lub wyjście na patio
  • dostawki - rozkładane sofy na wyposażeniu apartamentu lub na zamówienie łóżeczko dziecięce albo łóżko polowe (wedle dostępności i możliwości apartamentu).

Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness - luksusowe apartamenty nad morzem..

balticcliff - Junior Suite Junior Suite zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 099 zł
Rezerwacja Więcej

Apartamenty Junior Suite są najmniejszymi, jednakże równie komfortowymi i wyposażonymi apartamentami oferowanymi przez Baltic Cliff. Już na etapie projektu staraliśmy się uwzględnić wszystkie wymagania naszych Gości, stąd Junior Suity są tak lubiane przez Państwa. Apartamenty Junior Suite są to apartamenty jednopokojowe, łączące zalety salonu i sypialni. Metraż apartamentu Junior Suite, mieszczącego do 2 osób oscyluje w granicach 26-27 m2. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.

balticcliff - Prestige Suite Prestige Suite zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 299 zł
Rezerwacja Więcej

Apartament Prestige Suite jest wysoce luksusowym i prestiżowym apartamentem, urządzonym według najnowszych trendów i klasy. Wyjątkowość Prestige Suite wynika z idealnie dopasowanych elementów wyposażenia, design\'u i funkcjonalności. Każdy element wyposażenia gwarantuje wyjątkowość i niezapomniane chwile w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Apartamenty Prestige Suite posiadają dwa pokoje (salon i sypialnia), gustowne łazienki oraz aneksy kuchenne z wyposażeniem. Dodatkowo w standardzie znajdują się również komfortowe łóżka, wygodne rozkładane sofy, telewizor i szafy, mogące pomieścić Państwa bagaże. Prestige Suite oscylują w metrażach od 34 do 40 metrów kwadratowych. Rozlokowane są w każdej z 4 wież obiektu. Standardowo apartamenty są przygotowane na przyjęcie 2 Gości, jednakże dzięki rozkładanej sofie stanowiącej wyposażenie apartamentu, możliwe jest przyjęcie dodatkowych 2 osób. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.

balticcliff - DeLuxe DeLuxe zobacz szczegóły | Galeria Cena od
999 zł
Rezerwacja Więcej

Deluxe to apartament w stylu studio, w którym znajduje się wygodne łóżko, szafa, sofa, telewizor, lodówka oraz stolik z krzesłami lub pufami. Dodatkowo każdy z apartamentów Deluxe wyposażony jest w komfortową i designerską łazienkę z prysznicem i toaletą. Apartamenty te nie posiadają aneksu kuchennego, jednakże za pomocą drzwi tarasowych mają możliwość wyjścia bezpośrednio na urocze patio. Metraż tych wyjątkowych apartamentów oscyluje w granicach 20 metrów kwadratowych. Znajdują się one na poziomie -1 obiektu pod wieżą.

balticcliff - DeLuxe Destiny DeLuxe Destiny zobacz szczegóły | Galeria Cena od
999 zł
Rezerwacja Więcej

Deluxe Destiny to jeden jedyny w Baltic Cliff apartament w stylu studio wraz z wanną w salonie, w którym również znajduje się wygodne łóżko, szafa, telewizor, lodówka oraz stolik z krzesłami lub pufami. Dodatkowo Destiny wyposażony jest w komfortową i designerską łazienkę z prysznicem i toaletą. Unikalność Destiny polega na umieszczeniu specjalnie dla wyjątkowych Gości w salonie komfortowej, niepowtarzalnej i luksusowej wanny. Idealny dla osób pragnących dodatkowych doznań, lubiących nie powtarzalne pomysły i lubiących nietuzinkowe rozwiązania. Doskonały na spędzenie niezapomnianych chwil we dwoje. Apartament nie posiada aneksu kuchennego, jednakże za pomocą drzwi tarasowych ma możliwość wyjścia bezpośrednio na urocze patio. Metraż Destiny wynosi 20 metrów kwadratowych. Znajduje się on na poziomie -1 obiektu pod wieżą C.

balticcliff - Junior Couch Junior Couch zobacz szczegóły | Galeria Cena od
999 zł
Rezerwacja Więcej

Apartamenty Junior Couch to unikalny i jedyny w swoim rodzaju apartament z oferty Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Apartament Junior Couch oferuje dla Państwa wyjątkowe połączenie minimalizmu z nowoczesnym wyposażeniem, jakie jest oferowane w ramach naszej oferty. Jako jedyny apartament posiada wyłącznie komfortową rozkładaną sofę, przeznaczoną do celów noclegu oraz wypoczynku. Dodatkowo w apartamencie znajduje się również aneks kuchenny z wyposażeniem, telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem. Możliwa ilość Gości w Junior Couch wynosi 2 osoby. Metraż wynosi 27 metrów.

balticcliff - Junior Plus Junior Plus zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 099 zł
Rezerwacja Więcej

Apartamenty Junior Plus Suite są mniejszymi, jednakże równie komfortowymi i wyposażonymi apartamentami oferowanymi przez Baltic Cliff. Junior Plus to apartament, który standardowo jest przystosowany do przyjęcia 2 Gości, jednakże istnieje możliwość przyjęcia dodatkowych 2 osób - dzięki możliwości spania obu osób na rozkładanej sofie stanowiącej wyposażenie apartamentu. Wszystkie sofy są rozkładane a wykładane materace wygodne, dzięki czemu możemy gościć całe Rodziny. Apartamenty Junior Plus są to apartamenty jednopokojowe, łączące zalety salonu i sypialni. W każdym z apartamentów Junior Plus mają Państwo do dyspozycji: wygodne łóżko, komfortową sofę, telewizor, aneks kuchenny z wyposażeniem oraz łazienkę z prysznicem. Metraż Junior Plus oscyluje w granicach od 26 do 34 metrów kwadratowych. Ulokowane są one w każdej z czterech wież obiektu Baltic Cliff i na każdym z pięter. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań. Junior Plusy oraz inne apartamenty różnią się zatem od siebie a meldunek odbywa się drogą losową.

balticcliff - Superior Medium Superior Medium zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 199 zł
Rezerwacja Więcej

Apartamenty Superior Medium Suite to komfortowe i luksusowe apartamenty z oferty Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Apartamenty Superior Medium oferują dla Państwa dwa luksusowo wykończone i przytulne pokoje: salon oraz unikalną sypialnię. Wszystkie Superiory Medium wyposażone są w aneks kuchenny wraz z wyposażeniem, gustowną łazienkę oraz taras lub balkon. W skład apartamentu wchodzą również standardowo: wygodne łóżko, komfortowa sofa oraz stół z krzesłem lub pufą. Możliwa ilość Gości w apartamentach typu Medium standardowo wynosi 2 osoby, jednakże dzięki komfortowej rozkładanej sofie, stanowiącej wyposażenie apartamentu, istnieje możliwość przyjęcia dodatkowych 2 Gości. Każdy z Superior Medium posiada metraż oscylujący między 32 - 34 m2. Posiadamy ich wyłącznie 3. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.

balticcliff - Superior Family Superior Family zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 199 zł
Rezerwacja Więcej

Superior Family Suite to komfortowe i luksusowe apartamenty z oferty Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness. Apartamenty Superior Family oferują dla Państwa dwa luksusowo wykończone i przytulne pokoje: salon oraz unikalną sypialnię. Wszystkie Superiory Family wyposażone są w aneks kuchenny wraz z wyposażeniem, gustowną łazienkę oraz taras lub balkon. W skład apartamentu wchodzą również standardowo: wygodne łóżko, komfortowa sofa oraz stół z krzesłem lub pufą. Dodatkowo w każdym z apartamentów w części salonu znajduje się również dodatkowe łóżko. Możliwa ilość Gości w apartamentach typu Family standardowo wynosi 2 osoby, jednakże dzięki dodatkowemu łóżku oraz komfortowej rozkładanej sofie, stanowiącej wyposażenie apartamentu, istnieje możliwość przyjęcia dodatkowych 3 Gości. W przypadku 3 apartamentów Family maksymalna ilość osób może wynieść również 6 osób - należy jednakże wówczas skontaktować się dodatkowo z Recepcją w celu ustalenia większej ilości Gości i dostępności apartamentu. Każdy z Superior Family posiada metraż oscylujący między 38 - 40 m2. Apartamenty Family znajdują się w każdej z 4 wież obiektu. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.

balticcliff - Prestige Plus Prestige Plus zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 299 zł
Rezerwacja Więcej

Apartament Prestige Plus Suite jest wysoce luksusowym i prestiżowym apartamentem urządzonym według najnowszych trendów i klasy. Wyjątkowość Prestige Plus Suite wynika z idealnie dopasowanych elementów wyposażenia, design\'u i funkcjonalności. Każdy element wyposażenia gwarantuje wyjątkowość i niezapomniane chwile w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Apartamenty Prestige Plus Suite posiadają również dwa pokoje (salon i sypialnia), gustowne łazienki oraz aneksy kuchenne z wyposażeniem. Dodatkowo w standardzie znajdują się również komfortowe łóżka, wygodne rozkładane sofy, telewizor i szafy, mogące pomieścić Państwa bagaże. W odróżnieniu od pozostałych apartamentów Prestige, Prestige Plus posiada również w części salonu dodatkowo rozkładaną kanapę, dopasowaną do wystroju wnętrza. Prestige Plus Suite oscylują w metrażach od 39 do 40 metrów kwadratowych. Rozlokowane są w każdej z 4 wież obiektu. Standardowo Prestige Plus są przygotowane na przyjęcie 2 Gości, jednakże dzięki rozkładanej sofie i fotelowi stanowiącym wyposażenie apartamentu, możliwe jest przyjęcie dodatkowych 3 osób. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.

balticcliff - Avangarde Avangarde zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 349 zł
Rezerwacja Więcej

Apartament Avangarde jest najbardziej luksusowym i prestiżowym apartamentem, urządzonym według najnowszych trendów i klasy. Wyjątkowość Avangarde wynika z idealnie dopasowanych elementów wyposażenia, design\'u i funkcjonalności, przeplatanych wyróżniającym się kolorem wnętrza. Każdy element wyposażenia gwarantuje wyjątkowość i niezapomniane chwile w Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Apartamenty Avangarde posiadają również dwa pokoje (salon i sypialnia), gustowną łazienkę oraz aneks kuchenny z wyposażeniem. Dodatkowo w standardzie znajdują się również komfortowe łóżko, wygodna rozkładana kanapa, telewizor i szafy, mogące pomieścić Państwa bagaże. W odróżnieniu od pozostałych apartamentów, Avangarde został urządzony w kolorze bieli i różu, który jest dominującym kolorem w salonie. Dodatkowo dla Państwa została zaprojektowana duża łazienka, w której oprócz przestronnego prysznica mieści się również wygodna nowoczesna wanna. Apartamenty oscylują w metrażach 51 - 53 metrów kwadratowych. W całym obiekcie znajdują się tylko 2 apartamenty tej klasy. Standardowo Avangarde są przygotowane na przyjęcie 2 Gości, jednakże dzięki rozkładanej kanapie stanowiącej wyposażenie apartamentu, możliwe jest przyjęcie dodatkowych 2 osób.

balticcliff - Prestige Trend Prestige Trend zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 299 zł
Rezerwacja Więcej

Apartament Prestige Trend jest wyjątkowym i innym niż wszystkie apartamentem. Jako jedyny został wykończony według innego pomysłu na aranżację wnętrz. Wyjątkowość Prestige Trend nie kończy się wyłącznie na innej kolorystyce w stosunku do pozostałych apartamentów w Baltic Cliff. Wykończenia ścian, podłóg, designerska łazienka ale i przede wszystkim dodatkowe elementy wyposażenia takie jak zmywarka i pralka czynią ten apartament wyjątkowym. Apartament Prestige Trend występuje w jednej sztuce. Posiada on dwa pokoje (salon i sypialnia), gustowną łazienkę oraz aneks kuchenny z wyposażeniem. W ramach wyposażenia znajdą Państwo podwieszany telewizor, rozkładaną kanapę, stolik, szafy, stoliczek z dwoma obrotowymi fotelikami oraz kanapę ratanową na balkonie tarasowym. Prestige Trend posiada metraż apartamentu: 32 m2 oraz tarasu: 26,8 m2. Znajduje się on tylko i wyłącznie w wieży C na parterze. Standardowo Prestige Trend przygotowany jest do przyjęcia 2 Gości, jednakże dzięki rozkładanej kanapie stanowiącej wyposażenie apartamentu, możliwe jest przyjęcie dodatkowych 2 osób.

balticcliff - Superior Suite Superior Suite zobacz szczegóły | Galeria Cena od
1 199 zł
Rezerwacja Więcej

Apartamenty Superior Suite to komfortowe i luksusowe apartamenty z oferty Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness. Apartamenty Superior Suite oferują dla Państwa dwa luksusowo wykończone i przytulne pokoje: salon oraz unikalną sypialnię. Wyjątkowość sypialni w Superior Suite wynika z wyjątkowego połączenia opcji zaciemnienia pomieszczenia sypialnego, poprzez jedyny dostęp światła za pomocą świetlików ściennych. Dzięki tego typu rozwiązaniu mamy możliwość wspaniale odpocząć, nie będąc budzonym promieniami słońca na twarzy. To unikalne rozwiązanie a światło uzyskiwane dzięki świetlikom wspaniale ubogaca chwile spędzane we dwoje. Wszystkie Superiory Suite wyposażone są w aneks kuchenny wraz z wyposażeniem, gustowną łazienkę oraz taras lub balkon. W skład apartamentu wchodzą również standardowo: wygodne łóżko, komfortowa kanapa oraz stół z krzesłem lub pufą. Możliwa ilość Gości w apartamentach typu Superior standardowo wynosi 2 osoby, jednakże dzięki komfortowej rozkładanej sofie, stanowiącej wyposażenie apartamentu, istnieje możliwość przyjęcia dodatkowych 2 Gości. Każdy z Superior Suite posiada metraż 31 m2. W każdej z 4 wież obiektu znajdują się dwa tego typu apartamenty. To co nas wyróżnia to fakt, że każdy apartament bez względu na standard różni się od siebie - zarówno metrażem, układem, położeniem czy kolorystyką wykończenia. Zastosowaliśmy ten zabieg celowo, aby nie być standardowym obiektem ze standardowymi pokojami, ale apartamentowcem pełnym ciekawych rozwiązań.