PL DE EN

Centrum SPA

Tutaj czas przestaje istnieć...

Niezwykłe Centrum SPA nad morzem w Baltic Cliff powstało przy wykorzystaniu najnowszych technologii i rozwiązań estetycznych.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy niezapomniane wczasy spa nad morzem, a oferowane przez nas usługi masaży, zabiegów i licznych atrakcji, są nieustannie przez nas dostosowywane do trendów na rynku spa. Państwa zadowolenie i poczucie wyjątkowości jest naszym najważniejszym celem.

Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży relaksacyjnych z różnych stron świata pozwala osiągnąć idealną harmonię duszy i ciała. Luksus i relaks, jaki oferujemy gwarantuje, iż każdy pobyt w naszym obiekcie Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness jest czasem wyjątkowym i pełnym niezapomnianych chwil.

Pragnąc sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom oferujemy zabiegi i kosmetyki unikalnej marki Dermalogica oraz Jean D'Arcel, których profesjonalizm doceniło niezliczone grono klientów na całym świecie. Wyjątkowość i receptury kosmetyków pozwalają sprostać każdemu wyzwaniu, nawet najbardziej wymagającej skóry.

Jako jedni z nielicznych mamy możliwość zaproponować Państwu unikalną ofertę usług, jakimi są zabiegi wykonywane przy pomocy Kapsuły Powerslim oraz kombajny kosmetyczne, w tym endermologię. Są to wyjątkowe rozwiązania dla każdej osoby, która pragnie w szybki i skuteczny sposób nie tylko zadbać o swoją urodę i ciało, ale i pozbyć się zbędnych centymetrów lub cellulitu.

Po dniu pełnym atrakcji wspaniałym rozwiązaniem jest odpoczynek w Strefie Wellness, oferującej naszym Gościom:

  • przestronny basen z natryskami i przeciwprądami
  • sauna fińska i rzymska
  • dwa mini baseny z hydromasażem
  • tepidarium
  • grota lodowa
  • kubeł zimnej wody
  • słoneczne łąki
  • ścieżka zdrowia - ściana fontanny

Szanowni Państwo - po dokonaniu zakupu naszych usług w Strefie Spa Baltic Cliff, należy najpóźniej do 3 dni przed przyjazdem dokonać ustalenia terminu i godziny wykonania usługi. W przeciwnym wypadku nie możemy zagwarantować wykonania usługi. Prosimy wówczas o kontakt z Recepcją Spa: +48 91 506 57 03.

W Strefie Wellness obowiązuje obuwie zamienne.